Wykaz aplikantów notarialnych z naboru 2014 r.

APLIKANCI  NOTARIALNI

Izby Notarialnej w Krakowie

 

wyłonieni w drodze egzaminu wstępnego na aplikację notarialną

w dniu 27 września 2014 roku

 

 

L.p.

Nazwisko i imię aplikanta

Notariusz - patron

1.

Augustyn Magdalena

Paweł Blajer

2.

Bałamucka Marcelina

Ewa Knuplerz

3.

Barański Konrad

Elżbieta Dudkowska-Wawrzycka

4.

Bąchór Ewa

Ewa Grot

5.

Bednarska Judyta

Romana Gruskoś

6.

Boczkowska Joanna

Jadwiga Krupa

7.

Bujakowski Michał

Katarzyna Gruszczyńska

8.

Bury Sylwia

Joanna Długopolska-Pliszka

9.

Cieślik Dawid

Robert Kulesza

10.

Czerwińska Małgorzata

Piotr Faron

11.

Dubińska Caroline

Michał Buchman

12.

Gadacz-Skiba Anita

Barbara Miśkiewicz

13.

Grabalska Małgorzata

Edward Grabalski

14.

Gralec Aleksandra

Agnieszka Tomasik-Curyło

15.

Habowski Przemysław

Julita Szczepanik

16.

Janus Katarzyna

Sławomir Magolan

17.

Juruś Jolanta

Jolanta Żak

18.

Krajewski Ryszard

Michał Poborski

19.

Krawiec-Betka Milena

Michał Kasperek

20.

Król Ewelina

Łukasz Kupis

21.

Król Joanna

Stanisław Ciągło

22.

Kulka Anna

Marta Warbińska

23.

Lachendro Joanna

Ewa Knuplerz

24.

Leyko Dawid

Małgorzata Dulęba

25.

Łakoma Katarzyna

Robert Kulesza

26.

Mastalerz Paulina

Piotr Tomaszek

27.

Michałka Piotr

Martyna Czechowska

28.

Morawska Marta

Beata Olsza

29.

Musiał Paweł

Bogna Dembowska

30.

Myszkowska Karolina

Katarzyna Celewicz

31.

Niemiec Mateusz

Waldemar Wajda

32.

Nowak Anna

Magdalena Krok-Ordys

33.

Olejnik-Kowal Anna

Katarzyna Bułat

34.

Paliga Aleksandra

Konrad Wygona

35.

Pawlikowska Anna

Ryszard Gomółka

36.

Pieprzyca Piotr

Andrzej Ciba

37.

Pietras Magdalena

Ewa Knuplerz

38.

Piotrowska Gabriela

Bartłomiej Mania

39.

Przystasz - Rusek Joanna

Magdalena Miszalska-Zapała

40.

Rembiasz Kinga

Małgorzata Wyroślak

41.

Siodłak Dariusz

Łukasz Mleko

42.

Skalak - Błaż Anna

Barbara Miśkiewicz

43.

Skoczeń Mariola

Manuela Flach-Chęcińska

44.

Smolińska Małgorzata

Romana Gruskoś

45.

Sobolewska Anna

Radosław Chorabik

46.

Stanik Monika

Sabina Furczoń-Podraza

47.

Straś Justyna

Tomasz Pawłowski

48.

Turek Barbara

Wilhelm Wojtkiewicz

49.

Tyrka Jakub

Magdalena Chlanda

50.

Wojtas Małgorzata

Joanna Gągała-Zając

51.

Ziomek Bartosz

Adam Ziomek