Harmonogram praktyk sądowych dla aplikantów notarialnych II roku aplikacji z naboru 2017 r.

Harmonogram praktyk sądowych

dla aplikantów notarialnych II roku aplikacji z naboru 2017 r.

w Wydziale IV Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego

dla Krakowa - Podgórza w Krakowie

styczeń 2019 rok

Terminy praktyk sądowych

Nazwisko, imię aplikanta odbywającego praktykę

PONIEDZIAŁEK: 7, 14, 21, 28 stycznia 2019 r.

1) Bidziński Adam,

2) Budka Katarzyna,

3) Cedro Korina,

4) Chlanda Wojciech,

5) Cichoń Karolina,

6) Dziuba Monika

WTOREK: 8, 15, 22, 29 stycznia 2019 r.

1) Hucaluk-Nering Sylwia,

2) Janur Gabriela,

3) Jastrząb Maciej,

4) Korbecki Krystian,

5) Kumięga Kajetan,

6) Mączka Anita

ŚRODA: 9, 16, 23, 30 stycznia 2019 r.

1) Nosek Piotr,

2) Nowak Marlena,

3) Ogrodnik Agnieszka,

4) Pazdej Patrycja,

5) Pecko Piotr,

6) Smoleń Anna,

CZWARTEK: 10, 17, 24, 31 stycznia 2019 r.

1) Syk Greta,

2) Tomporowska Katarzyna,

3) Wajda Wojciech,

4) Więcek Piotr,

5) Woźniak Izabella,

6) Żołnierczyk Piotr,

 

Harmonogram praktyk sądowych

dla aplikantów notarialnych II roku aplikacji z naboru 2017 r.

w Wydziale IV Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego

dla Krakowa - Podgórza w Krakowie

luty 2019 rok

Terminy praktyk sądowych

Nazwisko, imię aplikanta odbywającego praktykę

PONIEDZIAŁEK: 4, 11, 18, 25 lutego 2019 r.

1) Bidziński Adam,

2) Budka Katarzyna,

3) Cedro Korina,

4) Chlanda Wojciech,

5) Cichoń Karolina,

6) Dziuba Monika

WTOREK: 5, 12, 19, 26 lutego 2019 r.

1) Hucaluk-Nering Sylwia,

2) Janur Gabriela,

3) Jastrząb Maciej,

4) Korbecki Krystian,

5) Kumięga Kajetan,

6) Mączka Anita

ŚRODA: 6, 13, 20, 27 lutego 2019 r.

1) Nosek Piotr,

2) Nowak Marlena,

3) Ogrodnik Agnieszka,

4) Pazdej Patrycja,

5) Pecko Piotr,

6) Smoleń Anna,

CZWARTEK: 7, 14, 21, 28 lutego 2019 r.

1) Syk Greta,

2) Tomporowska Katarzyna,

3) Wajda Wojciech,

4) Więcek Piotr,

5) Woźniak Izabella,

6) Żołnierczyk Piotr,

 

Harmonogram praktyk sądowych

dla aplikantów notarialnych II roku aplikacji z naboru 2017 r.

w Wydziale IV Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego

dla Krakowa - Podgórza w Krakowie

marzec 2019 rok

Terminy praktyk sądowych

Nazwisko, imię aplikanta odbywającego praktykę

PONIEDZIAŁEK: 4, 11, 18, 25 marca 2019 r.

1) Bidziński Adam,

2) Budka Katarzyna,

3) Cedro Korina,

4) Chlanda Wojciech,

5) Cichoń Karolina,

6) Dziuba Monika

WTOREK: 5, 12, 19, 26 marca 2019 r.

1) Hucaluk-Nering Sylwia,

2) Janur Gabriela,

3) Jastrząb Maciej,

4) Korbecki Krystian,

5) Kumięga Kajetan,

6) Mączka Anita

ŚRODA: 6, 13, 20, 27 marca2019 r.

1) Nosek Piotr,

2) Nowak Marlena,

3) Ogrodnik Agnieszka,

4) Pazdej Patrycja,

5) Pecko Piotr,

6) Smoleń Anna,

CZWARTEK: 7, 14, 21, 28 marca 2019 r.

1) Syk Greta,

2) Tomporowska Katarzyna,

3) Wajda Wojciech,

4) Więcek Piotr,

5) Woźniak Izabella,

6) Żołnierczyk Piotr,

 

Harmonogram praktyk sądowych

dla aplikantów notarialnych II roku aplikacji z naboru 2017 r.

w Wydziale V Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Nowym Targu

styczeń - marzec 2019 rok

Terminy praktyk sądowych

Nazwisko, imię aplikanta odbywającego praktykę

PONIEDZIAŁEK: 7, 14, 21, 28 stycznia 2019 r.,

PONIEDZIAŁEK: 4, 11, 18, 25 lutego 2019 r.,

PONIEDZIAŁEK: 4, 11, 18, 25 marca 2019 r.,

Godlewska Paulina

 

Harmonogram praktyk sądowych

dla aplikantów notarialnych II roku aplikacji z naboru 2017 r.

w Wydziale VI Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Nowym Sączu

styczeń - marzec 2019 rok

Terminy praktyk sądowych

Nazwisko, imię aplikanta odbywającego praktykę

PONIEDZIAŁEK: 7, 14, 21, 28 stycznia 2019 r.,

PONIEDZIAŁEK: 4, 11, 18, 25 lutego 2019 r.,

PONIEDZIAŁEK: 4, 11, 18, 25 marca 2019 r.,

Krok Monika

 

Harmonogram praktyk sądowych

dla aplikantów notarialnych II roku aplikacji z naboru 2017 r.

w Wydziale V Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Jędrzejowie

styczeń - marzec 2019 rok

Terminy praktyk sądowych

Nazwisko, imię aplikanta odbywającego praktykę

PONIEDZIAŁEK: 7, 14, 21, 28 stycznia 2019 r.,

PONIEDZIAŁEK: 4, 11, 18, 25 lutego 2019 r.,

PONIEDZIAŁEK: 4, 11, 18, 25 marca 2019 r.,

Kałka Konrad

 

Harmonogram praktyk sądowych

dla aplikantów notarialnych II roku aplikacji z naboru 2017 r.

w Wydziale V Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Olkuszu

styczeń - marzec 2019 rok

Terminy praktyk sądowych

Nazwisko, imię aplikanta odbywającego praktykę

PONIEDZIAŁEK: 7, 14, 21, 28 stycznia 2019 r.,

PONIEDZIAŁEK: 4, 11, 18, 25 lutego 2019 r.,

PONIEDZIAŁEK: 4, 11, 18, 25 marca 2019 r.,

Cabała-Żak Angelika

 

Harmonogram praktyk sądowych

dla aplikantów notarialnych II roku aplikacji z naboru 2017 r.

w Wydziale VIII Gospodarczym dla Spraw Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych

Sądu Rejonowego dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie

I połowa kwietnia 2019 roku

Terminy praktyk sądowych

Nazwisko, imię aplikanta odbywającego praktykę

PONIEDZIAŁEK:  1, 8 kwietnia 2019 r.

1) Bidziński Adam,

2) Budka Katarzyna,

3) Cabała-Żak Angelika,

4) Cedro Korina,

5) Chlanda Wojciech,

6) Cichoń Karolina,

7) Dziuba Monika

WTOREK: 2, 9 kwietnia 2019 r.

1) Godlewska Paulina,

2) Hucaluk-Nering Sylwia,

3) Janur Gabriela,

4) Jastrząb Maciej,

5) Kałka Konrad,

6) Korbecki Krystian,

7) Krok Monika

ŚRODA: 3, 10 kwietnia 2019 r.

1) Kumięga Kajetan,

2) Mączka Anita,

3) Nosek Piotr,

4) Nowak Marlena,

5) Ogrodnik Agnieszka,

6) Pazdej Patrycja,

7) Pecko Piotr,

CZWARTEK: 4, 11 kwietnia 2019 r.

1) Smoleń Anna,

2) Syk Greta

3) Tomporowska Katarzyna,

4) Wajda Wojciech,

5) Więcek Piotr,

6) Woźniak Izabella,

7) Żołnierczyk Piotr,

Harmonogram praktyk sądowych

dla aplikantów notarialnych II roku aplikacji z naboru 2017 r.

w Wydziale VII Gospodarczym Rejestru Zastawów

Sądu Rejonowego dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie

II połowa kwietnia 2019 roku

Terminy praktyk sądowych

Nazwisko, imię aplikanta odbywającego praktykę

PONIEDZIAŁEK:  15, 29 kwietnia 2019 r.

1) Bidziński Adam,

2) Budka Katarzyna,

3) Cabała-Żak Angelika,

4) Cedro Korina,

5) Chlanda Wojciech,

6) Cichoń Karolina,

7) Dziuba Monika

WTOREK: 16, 23 kwietnia 2019 r.

1) Godlewska Paulina,

2) Hucaluk-Nering Sylwia,

3) Janur Gabriela,

4) Jastrząb Maciej,

5) Kałka Konrad,

6) Korbecki Krystian,

7) Krok Monika

ŚRODA: 17, 24 kwietnia 2019 r.

1) Kumięga Kajetan,

2) Mączka Anita,

3) Nosek Piotr,

4) Nowak Marlena,

5) Ogrodnik Agnieszka,

6) Pazdej Patrycja,

7) Pecko Piotr,

CZWARTEK: 18, 25 kwietnia 2019 r.

1) Smoleń Anna,

2) Syk Greta

3) Tomporowska Katarzyna,

4) Wajda Wojciech,

5) Więcek Piotr,

6) Woźniak Izabella,

7) Żołnierczyk Piotr,

 

 

Harmonogram praktyk sądowych

dla aplikantów notarialnych II roku aplikacji z naboru 2017 r.

w Wydziale III Rodzinnym i Nieletnich Sądu Rejonowego

dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie

I połowa maja 2019 rok

Terminy praktyk sądowych

Nazwisko, imię aplikanta odbywającego praktykę

PONIEDZIAŁEK: 6, 13 maja 2019 r.

1) Bidziński Adam,

2) Budka Katarzyna,

3) Cedro Korina,

4) Chlanda Wojciech,

5) Cichoń Karolina,

6) Dziuba Monika

WTOREK: 7, 14 maja 2019 r.

1) Hucaluk-Nering Sylwia,

2) Janur Gabriela,

3) Jastrząb Maciej,

4) Korbecki Krystian,

5) Kumięga Kajetan,

6) Mączka Anita

ŚRODA: 8, 15 maja 2019 r.

1) Nosek Piotr,

2) Nowak Marlena,

3) Ogrodnik Agnieszka,

4) Pazdej Patrycja,

5) Pecko Piotr,

6) Smoleń Anna,

CZWARTEK: 9, 16 maja 2019 r.

1) Syk Greta,

2) Tomporowska Katarzyna,

3) Wajda Wojciech,

4) Więcek Piotr,

5) Woźniak Izabella,

6) Żołnierczyk Piotr,

 

Harmonogram praktyk sądowych

dla aplikantów notarialnych II roku aplikacji z naboru 2017 r.

w Wydziale III Rodzinnym i Nieletnich Sądu Rejonowego w Jędrzejowie

I połowa maja  2019 rok

Terminy praktyk sądowych

Nazwisko, imię aplikanta odbywającego praktykę

PONIEDZIAŁEK: 6, 13 maja 2019 r.

Kałka Konrad

 

 

Harmonogram praktyk sądowych

dla aplikantów notarialnych II roku aplikacji z naboru 2017 r.

w Wydziale III Rodzinnym i Nieletnich Sądu Rejonowego w Nowym Sączu

I połowa maja  2019 rok

Terminy praktyk sądowych

Nazwisko, imię aplikanta odbywającego praktykę

PONIEDZIAŁEK: 6, 13 maja 2019 r.

Krok Monika

 

 

Harmonogram praktyk sądowych

dla aplikantów notarialnych II roku aplikacji z naboru 2017 r.

w Wydziale III Rodzinnym i Nieletnich Sądu Rejonowego w Nowym Targu

I połowa maja  2019 rok

Terminy praktyk sądowych

Nazwisko, imię aplikanta odbywającego praktykę

ŚRODA: 8, 15 maja 2019 r.

Godlewska Paulina

 

 

Harmonogram praktyk sądowych

dla aplikantów notarialnych II roku aplikacji z naboru 2017 r.

w Wydziale III Rodzinnym i Nieletnich Sądu Rejonowego w Olkuszu

I połowa maja  2019 rok

Terminy praktyk sądowych

Nazwisko, imię aplikanta odbywającego praktykę

PONIEDZIAŁEK: 6, 13 maja 2019 r.

Cabała-Żak Angelika

 

Harmonogram praktyk sądowych

dla aplikantów notarialnych II roku aplikacji z naboru 2017 r.

w Wydziale XII Gospodarczym Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego

dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie

II połowa maja 2019 rok

Terminy praktyk sądowych

Nazwisko, imię aplikanta odbywającego praktykę

PONIEDZIAŁEK:  20, 27 maja 2019 r.

1) Bidziński Adam,

2) Budka Katarzyna,

3) Cabała-Żak Angelika,

4) Cedro Korina,

5) Chlanda Wojciech,

6) Cichoń Karolina,

7) Dziuba Monika,

WTOREK: 21, 28 maja 2019 r.

1) Godlewska Paulina,

2) Hucaluk-Nering Sylwia,

3) Janur Gabriela,

4) Jastrząb Maciej,

5) Kałka Konrad,

6) Korbecki Krystian,

7) Krok Monika,

ŚRODA: 22, 29 maja 2019 r.

1) Kumięga Kajetan,

2) Mączka Anita,

3) Nosek Piotr,

4) Nowak Marlena,

5) Ogrodnik Agnieszka,

6) Pazdej Patrycja,

7) Pecko Piotr,

CZWARTEK: 23, 30 maja 2019 r.

1) Smoleń Anna,

2) Syk Greta,

3) Tomporowska Katarzyna,

4) Wajda Wojciech,

5) Więcek Piotr,

6) Woźniak Izabella,

7) Żołnierczyk Piotr

 

 

Harmonogram praktyk sądowych

dla aplikantów notarialnych II roku aplikacji z naboru 2017 r.

w Wydziale I Cywilnym Sądu Rejonowego w Jędrzejowie

czerwiec 2019 rok

Terminy praktyk sądowych

Nazwisko, imię aplikanta odbywającego praktykę

WTOREK: 4, 11, 18, 25 czerwca 2019 r.,

Kałka Konrad

 

 

Harmonogram praktyk sądowych

dla aplikantów notarialnych II roku aplikacji z naboru 2017 r.

w Wydziale I Cywilnym Sądu Rejonowego

dla Krakowa – Nowej Huty w Krakowie

czerwiec 2019 rok

Terminy praktyk sądowych

Nazwisko, imię aplikanta odbywającego praktykę

PONIEDZIAŁEK: 3, 10, 17, 24 czerwca 2019 r.

1) Bidziński Adam,

2) Budka Katarzyna,

3) Cedro Korina,

4) Chlanda Wojciech,

5) Cichoń Karolina,

6) Dziuba Monika,

WTOREK: 4, 11, 18, 25 czerwca 2019 r.

1) Hucaluk-Nering Sylwia,

2) Janur Gabriela,

3) Jastrząb Maciej,

4) Korbecki Krystian,

5) Kumięga Kajetan,

6) Mączka Anita,

ŚRODA: 5, 12, 19, 26 czerwca 2019 r.

1) Nosek Piotr,

2) Nowak Marlena,

3) Ogrodnik Agnieszka,

4) Pazdej Patrycja,

5) Pecko Piotr,

6) Smoleń Anna,

CZWARTEK: 6, 13, 19, 27 czerwca 2019 r.

Uwaga!

za 20 czerwca (Boże Ciało) dodatkowo w dniu 19 czerwca 2018 r.

1) Syk Greta,

2) Tomporowska Katarzyna,

3) Wajda Wojciech,

4) Więcek Piotr,

5) Woźniak Izabella,

6) Żołnierczyk Piotr,

 

 

Harmonogram praktyk sądowych

dla aplikantów notarialnych II roku aplikacji z naboru 2017 r.

w Wydziale I Cywilnym Sądu Rejonowego w Nowym Sączu

czerwiec 2019 rok

Terminy praktyk sądowych

Nazwisko, imię aplikanta odbywającego praktykę

PONIEDZIAŁEK: 3, 10, 17, 24 czerwca 2019 r.,

Krok Monika

 

 

Harmonogram praktyk sądowych

dla aplikantów notarialnych II roku aplikacji z naboru 2017 r.

w Wydziale I Cywilnym Sądu Rejonowego w Nowym Targu

czerwiec 2019 rok

Terminy praktyk sądowych

Nazwisko, imię aplikanta odbywającego praktykę

PONIEDZIAŁEK: 3, 10, 17, 24 czerwca 2019 r.,

Godlewska Paulina

 

 

Harmonogram praktyk sądowych

dla aplikantów notarialnych II roku aplikacji z naboru 2017 r.

w Wydziale I Cywilnym Sądu Rejonowego w Olkuszu

czerwiec 2019 rok

Terminy praktyk sądowych

Nazwisko, imię aplikanta odbywającego praktykę

PONIEDZIAŁEK: 3, 10, 17, 24 czerwca 2019 r.,

Cabała-Żak Angelika